Düşler Konuşursa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Düşler Konuşursa

İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var, dışımda Charlie Chaplin gülüşü...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç Kültürler

2 posters
YazarMesaj
fatih alperen
Nisan Yağmuru
Nisan Yağmuru
fatih alperen

İlginç Kültürler Empty
MesajKonu: İlginç Kültürler   İlginç Kültürler Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 8:15 am

Yunanistan 'da Türk kahvesi istemeyin. Çünkü Türk kahvesinin adı bu ülkede Yunan kahvesidir. Nepal'de ayak üzerinden atlamayın. Kötülüğü simgeler. Şili'de lokantada ellerinizi karnınızın üzerine koyun. Yoksa servis yapmazlar. Moğalistan'da ıslık çalmayın. Kötü ruhları davet etmiş olursunuz
kopmuş smile lol! kızmışsmile .Saçma gelebilir ama bunlar gerçekten gerçekmiş cheers :cherry:
Hexe
Nisan Yağmuru
Nisan Yağmuru
Hexe

İlginç Kültürler Empty
MesajKonu: Geri: İlginç Kültürler   İlginç Kültürler Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 8:28 pm

Şili'de ellerimizi karnımıza koymakla ne alaka anlamadım ben ya Razz
Kopuş durumlar cheers
fatih alperen
Nisan Yağmuru
Nisan Yağmuru
fatih alperen

İlginç Kültürler Empty
MesajKonu: Geri: İlginç Kültürler   İlginç Kültürler Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 6:31 pm

Daha böyle ne ilginç şeyler var adamlar aç olduğunu ellerini karnına koymadan anlamıyolar ve yemek vermeyi geçtim gelip sormaya bile tennezzül etmiyorlar affraid kopmuş smile lol! mendillismile

İlginç Kültürler
1 sayfadaki 1 sayfası